بیانیه مدیر

از آنجاییکه از نظر ما روز عروسی برای بیشتر افراد مهمترین روز زندگیشان است تمام تلاش خود را به کار میگیریم تا از رضایت مشتریان خود از محصولات و خدماتمان مطمئن شویم.

خط مشی کیفیت و فروش …

طرح های ما می توانند امروزی پیرو مد روز ویا سنتی باشند اما تاکید ما همواره روی کیفیت بوده است. ما بر این باوریم که توجه و دقت ما بر جزئیات است که این روز بزرگ را به روزی فراموش نشدنی تبدیل می کند. ما به شما قول می دهیم تمام انتظاراتتان را بطور کامل بر آورده کنیم.ما با فراهم کردن خدمات حرفه ای و صمیمانه یکی از هزاران نگرانی شما را در خصوص برنامه ریزی مراسمتان حذف می کنیم. در طی مشاوره ی رایگان ما سعی میکنیم تا حد امکان از خود انعطاف نشان دهیم. “پاسارگاد کارت” همواره علاقه مند به گسترش خطوط تولید خود بوده است و در این راستا با افزایش میزان ظرفیت تولید و ارتقائ کیفی خود از طریق درک مسئولیت ها و مشاغل مختلف سعی در رسیدن به بهترین کیفیت تولید با مناسبترین قیمت ها داشته است.

گشتی در شرکت…

ورودتان به شرکت جهانی “پاسارگاد کارت” یعنی شما واقعا خوش شانسید چرا که خلاقیت طراحان ما و گسترش قوه ی تصوری که فقط منحصر به سیاره ی ما (کارخانه ی “پاسارگاد”) می باشد شما را به دنیایی با نو آوری و زیبایی بیشتر می برد.کارخانه ی ما جهت دسترسی به کیفیت بهتر و سهولت انتقال از بخشی به بخش دیگر مطابق جدیدترین استانداردهای تولید طراحی شده است.
زیباترین قسمت شرکت بخش طراحی می باشد. در این بخش است که ایده ها تلاقی می کنند به هم نزدیک شده و در هم می آمیزند و ارزیابی می شوند و در پایان جالب ترین آنها انتخاب میشوند. ما امیدواریم شما از گشت زدن در بخش های مختلف شرکت لذت ببرید و بتوانید از کیفیت محصولات ما و امکانات فوق العاده ی شرکت در عرضه ی به موقع کار با بالاترین کیفیت و بدون لحظه ای تاخیر اطمینان حاصل کنید.
کارت دعوت عروسی نیز به اندازه ی گل و دکوراسیون که از جزئیات اصلی جشن عروسی هستند حائز اهمیت است. در واقع کارت عروسی اولین چیزی است که مدعوین را تحت تاثیر قرار می دهد چرا که همین کارت می تواند پاسخ بسیاری از سوالات ذهنی مهمانان را نسبت به مراسم شما بدهد. سوالات اساسی مثل اسم عروس و داماد زمان و مکان عروسی و حتی جو کلی حاکم بر مراسم. مثلا اینکه مراسم کلاسیک و سنتی است یا مدرن و امروزی.با توجه به تنوع کارهای ارائه شده به شما هنگام انتخاب کارت شما دست کم یک کارت که مطابق سلیقه تان باشد پیدا خواهید کرد اما حتی در صورتی که کارت مورد نظرتان را پیدا نکنید شما میتوانید کارتی را مد نظرتان است با کمک طراحان مورد تایید ما طراحی کنید.